banner

Analiza i doradztwo w zakresie BHP – lubuskie i zachodniopomorskie

Dla firm i instytucji z takich miast jak np. Szczecin czy Gorzów Wielkopolski, które szukają profesjonalnego partnera w zakresie szkoleń BHP, ośrodek konsultingowo-szkoleniowy BHPKOMPLEX opracował unikalną ofertę kursów oraz audytów w obszarze zagadnień dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Możemy wykonać szczegółową analizę, która zidentyfikuje potencjalne zagrożenia. Dzięki niej będzie można maksymalnie zminimalizować ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń. Na tej podstawie też przygotowujemy procedury postępowania, które należy wdrożyć w razie wypadku, zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi. Przygotujemy także szczegółową instrukcję BHP dotyczącą prawidłowego zachowania na danym stanowisku pracy, która będzie zawierać jasne i czytelne wskazówki dla pracowników.

Outsourcing BHP i PPOŻ – korzyści dla pracodawców

Jeśli prowadzą Państwo firmę w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie lub innym mieście, chętnie nawiążemy współpracę w zakresie outsourcingu usług szkoleniowych w obszarze BHP i PPOŻ. Dzięki temu mają Państwo gwarancję rozwiązania problemu związanego z koniecznością przeszkolenia pracowników w zakresie przepisów obejmujących bezpieczeństwo i higienę pracy oraz ochronę przeciwpożarową. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na zawsze profesjonalnie zorganizowany kurs BHP. Odchodzą Państwu m.in. koszty utrzymania pracownika odpowiedzialnego za realizację tych wytycznych oraz wszelkie inne, które wiążą się z obsługą kursu. Zyskują Państwo także m.in. zawsze na bieżąco monitorowaną sytuację warunków pracy, opracowywanie procedur i instrukcji BHP.

Szkolenia i kursy BHP to idealna okazja do tego, aby pracowników na różnych stanowiskach wyposażyć w niezbędną dla nich wiedzę w zakresie postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia, podczas wykonywanych przez nich obowiązków zawodowych.

Wybierają usługi BHP-KOMPLEX mają Państwo gwarancję, że trafili pod właściwy adres.